Fortinet

Fortinet zabezpiecza największe przedsiębiorstwa, usługodawców i organizacje rządowe na całym świecie. Fortinet zapewnia swoim klientom inteligentną, bezproblemową ochronę na coraz większej powierzchni ataku oraz możliwość sprostania stale rosnącym wymaganiom w zakresie wydajności sieci bez granic – dziś i w przyszłości. Tylko architektura Fortinet Security Fabric może zapewnić bezpieczeństwo bez kompromisów, aby sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem, czy to w środowiskach sieciowych, aplikacyjnych, chmurowych czy mobilnych. Fortinet zajmuje pierwsze miejsce na liście najczęściej wysyłanych urządzeń zabezpieczających na całym świecie, a ponad 500 000 klientów ufa firmie Fortinet w zakresie ochrony ich działalności. Fortinet z dumą zalicza większość firm z listy Fortune 500 do swoich zadowolonych klientów.

Firewall

Flagowa platforma firewall firmy Fortinet, FortiGate, jest dostępna w szerokiej gamie rozmiarów i formatów dostosowanych do każdego środowiska oraz zapewnia szeroki wachlarz funkcji zabezpieczeń i sieciowych nowej generacji. Pozycja rynkowa Fortinet i skuteczność rozwiązania zostały szeroko potwierdzone przez analityków branżowych, niezależne laboratoria testowe, organizacje biznesowe i media na całym świecie. 

FortiGate ochroni Twoją firmę przed wszystkimi zagrożeniami napływającymi z sieci:

 • włamaniami

 • atakami

 • wirusami

 • spamem

 • wyciekiem danych poufnych

Wysokowydajne platforma bezpieczeństwa nowej generacji

Wysokiej klasy zapory sieciowe nowej generacji FortiGate chronią Twoją sieć i centrum danych przed zaawansowanymi zagrożeniami, zapewniając najlepszą w branży ochronę przed zagrożeniami w dostępnych cenach. Seria FortiGate high-end jest wyposażona w specjalnie opracowane innowacyjne procesory zabezpieczające, które zapewniają bezkompromisowe bezpieczeństwo i wydajność z doskonałą kontrolą SSL i wydajnością NGFW dla brzegów, centrów danych i segmentów wewnętrznych.

 • Bezpiecznie

  Zapobieganie niepożądanym zdarzeniom, takim jak wyciek poufnych informacji, niedostępność serwisu, wysyłanie z firmowej sieci zainfekowanych plików lub spamu.

 • Prosto

  Integracja wszystkich funkcji bezpieczeństwa na jednej platformie upraszczająca znacznie strukturę sieci.

 • Oszczędnie

  Ograniczenie liczby urządzeń zmniejsza zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz obniża koszty serwisowania.

 • Elastycznie

  Klastrowanie i wysoka wydajność platform FortiGate wykorzystując dedykowane procesory umożliwia rozbudowę sieci w miarę jej powiększania się.

 • Bezawaryjnie

  Działanie w klastrze, serwis producenta oraz lokalne wsparcie dystrybutora.