Digital Guardian

Digital Guardian, lider na rynku rozwiązań Content-Aware Data Loss Prevention (DLP), założony w 2003 r. jako Verdasys, to zaawansowana platforma DLP, zaprojektowana w celu ochrony przed utratą, wyciekiem i kradzieżą danych. Gwarantuje pełną widoczność zagrożeń w całej sieci korporacyjnej, na tradycyjnych urządzeniach końcowych, mobilnych oraz aplikacjach w chmurze, zapewniając organizacjom kompleksową ochronę najważniejszych zasobów.

GŁÓWNE FUKCJONALNOŚCI:

Kontrola ruchu, wysyłanie treści wrażliwych i informacji kontekstowych

Skonfiguruj agenta DG tak, aby rejestrował i poddawał analizie wszelkie naruszenia polityk i jednocześnie automatycznie o nich informował i/lub blokował aktywności użytkownika w zależności od kontekstu. Tylko Digital Guardian zapewnia Ci pełną inspekcję treści i informacji kontekstowych, umożliwiając lepszą widoczność i bardziej efektywną kontrolę w czasie rzeczywistym nad danymi, użytkownikami i zdarzeniami.

Egzekwowanie polityk ochrony we wszelkich potencjalnych kanałach wycieku informacji

Ustaw politykę automatycznego blokowania, monitorowania lub szyfrowania wrażliwych danych w wiadomościach e-mail, ich załącznikach oraz plikach wysyłanych na nośniki zewnętrzne do i zasobów dyskowych w chmurze.

Ochrona przed kradzieżą danych bez wpływu na wydajność

Pomimo szczegółowej kontroli, jesteś w stanie skonfigurować polityki tak, aby nie blokowały one aktywności zgodnych z polityką bezpieczeństwa. Dzięki temu działanie systemu nie ma wpływu na produktywność pracowników, podczas gdy dane pozostają chronione. Z Digital Guardian dane są bezpieczne. Nasze oprogramowanie automatycznie blokuje tylko te działania, które stwarzają zagrożenie dla organizacji. Jego zaawansowana ochrona kontekstowa pozwala zminimalizować ryzyko wycieku danych bez spowalniania Twojego biznesu.

Zaawansowana klasyfikacja wrażliwych danych na urządzeniach końcowych

Możesz tworzyć i modyfikować polityki oraz szczegółową klasyfikację danych dzięki pełnej kontroli treści, informacji kontekstowych i klasyfikacji użytkowników.

Kontrola dokumentów na urządzeniach mobilnych z aplikacją DG MOBILE APP dla iOS

DG Mobile App umożliwia egzekwowanie zgodnej z agentami DG polityki bezpieczeństwa i klasyfikacji danych, informując lub blokując użytkowników. Oprócz tego oferuje bezpieczną przeglądarkę dokumentów dla pakietu Microsoft Office, Apple iWork i dokumentów PDF na urządzeniach z systemem iOS.

Platformy

Digital Guardian działa we wszystkich środowiskach (on-premise, cloud, hybrid, virtual) i na dowolnej platformie (Windows, Linux, Mac OS), chroniąc wszystkie dane bez względu na rodzaj zagrożenia i system. Jest wiodącym dostawcą tego typu produktów, ciesząc się zaufaniem ponad 300 000 klientów wśród których znajdują się m.in. Toyota, Ferrari, NBC, Vodafone, T-Systems, Toshiba, ING, NASA, Samsung, Merck i inni.

Digital Guardian