Exchange

Exchange jest to system pocztowy przeznaczony dla systemów Windows NT. Pozwala na inteligentniejszą pracę dzięki funkcjom poczty e-mail i kalendarza klasy biznesowej.

Bądź zawsze na bieżąco i korzystaj z poczty e-mail, kontaktów oraz kalendarzy udostępnionych w dowolnym miejscu. Pracuj bez obaw, tam, gdzie jest Ci najwygodniej.

Główne funkcje:

 • kalendarz

  zapisywanie ważnych dat i planowanie spotkań dla zespołu

 • szyfrowanie i podpisywanie poczty

  z wykorzystaniem kluczy publicznych/prywatnych

 • foldery publiczne

  foldery dostępne dla wszystkich osób z zespołu

 • filtry antyspamowe

  zwiększenie bezpieczeństwa oraz blokada wiadomości-śmieci

 • praca w konfiguracjach klastrowych

  bezpieczeństwo danych nie zależne od sprzętu

Adaptacja do Twojego stylu pracy

Program Exchange ułatwia współpracę nad kluczowymi dokumentami i udostępnia priorytetową skrzynkę odbiorczą, która nadaje priorytety ważnym wiadomościom i dostosowuje się do Twojego stylu pracy, dzięki czemu pracujesz szybko i wydajnie.

Inteligentna skrzynka odbiorcza

Uzyskaj bardziej spersonalizowaną skrzynkę odbiorczą, która oferuje przydatne funkcje oraz inteligentniejszą, lepiej zorganizowaną metodę przeglądania i obsługi poczty e-mail. Ulepszenia wyszukiwania zapewniają szybsze, pełniejsze wyniki. Dodatki oferują zaawansowane dostosowywanie i rozszerzalność, umożliwiając łączność z nowoczesnymi usługami i wewnętrznymi aplikacjami biznesowymi.

Zaawansowane funkcje kalendarza

Organizuj czas dzięki systemowi obsługi kalendarza oferującemu więcej niż podstawowe terminy i zobowiązania. Automatycznie przechwytuj zdarzenia z wiadomości e-mail, takie jak loty i rezerwacje hoteli, oraz uzyskuj sugestie miejsc spotkań na podstawie swojej lokalizacji.