O Nas

Firma mIT group – kompleksowa obsługa informatyczna działa na terenie całej Polski a w szczególności na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego od ponad 10 lat. Naszym podstawowym profilem działalności jest Outsourcing IT, obsługa informatyczna firm w upadłości i syndyków oraz reklama w Internecie.

Jesteśmy młodym zespołem specjalistów – dlatego stale rozszerzamy i udoskonalamy nasze usługi aby być zawsze na bieżąco.

Nasi pracownicy to absolwenci renomowanych wydziałów na państwowych uczelniach, to nie tylko informatycy – to też pasjonaci nowych technologii.

Posiadamy grono zadowolonych klientów oraz spore doświadczenie – mogą to potwierdzić wszyscy nasi klienci! Posiadamy również doświadczenie w obsłudze firm wielooddziałowych z lokalizacjami na terenie całej Polski.

Jesteśmy elastyczni czasowo i finansowo.

Posiadamy stałe grono firm współpracujących – dlatego branża IT nie ma dla Nas i dla Naszych Klientów tajemnic.

Preferujemy współpracę na zasadzie stałych umów informatycznych – no limit.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Do składania zapytań o obsługę informatyczną (Outsourcing IT) zapraszamy firmy z Łodzi, Warszawy, Wrocławia, Poznania oraz mniejszych miast: Zgierza, Pabianic, Bełchatowa, Łasku, Tomaszowa Mazowieckiego, Strykowa, Aleksandrowa, Konstantynowa, Rąbienia, Lutomierska…

Nasze specjalizacje

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm znajdujących się w upadłości – współpracujemy z syndykami oraz likwidatorami. Zapewniamy wsparcie informatyczne,  optymalizujemy koszty IT, zajmujemy się wyceną i oceną stanu zaplecza informatycznego. Dbamy o archiwizacje danych oraz przygotowujemy sprzęt do sprzedaży (oferujemy profesjonalne niszczenie danych zgromadzonych na dyskach twardych i nośnikach magnetycznych) lub pomagamy w utylizacji starego sprzętu.

Dodatkowo zajmujemy się internetową reklamą, umieszczaniem ogłoszeń o przetargach i sprzedaży, które mają na celu zwiększenie dostępności danej oferty.

Bardzo dobrze znamy potrzeby informatyczne firm z sektora budowlanego a zwłaszcza pracowni architektonicznych, firm projektowych, instalacyjnych i budowlanych. Pomagamy we wdrożeniu technologii informatycznych, uwzględniamy indywidualne potrzeby klientów zgodne z zakresem prowadzonej działalności. Dostarczamy sprawdzone oprogramowanie branżowe oraz rozwiązania informatyczne.

Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa SUKCESU.

Chcemy się nim z Państwem podzielić!

Administracja siecią LAN oraz WAN
Administracja serwerami
Helpdesk
Serwis sprzętu informatycznego
Wykonawstwo instalacji teleinformatycznych
Projektowanie stron www
Wsparcie graficzne
Reklama w sieci
Usługi programistyczne
Odzyskiwanie danych
Wykonastwo instalacji monitoringu i telewizji przemysłowej