Datto

Datto jest wiodącym na świecie dostawcą oprogramowania i rozwiązań technologicznych opartych na chmurze, stworzonych z myślą o sprzedaży przez dostawców usług zarządzanych (MSP). Datto oferuje rozwiązania z zakresu zapewnienia ciągłości działania, networkingu i zarządzania biznesem.

ROZWIĄZANIA

Datto wierzy, że nie ma ograniczeń co do możliwości, jakie małe i średnie firmy mogą osiągnąć dzięki odpowiedniej technologii.

  • Zdalne monitorowanie i zarządzanie

  • Backup i odzyskiwanie danych w chmurze

  • Zapewnienie ciągłości działania i odzyskiwanie danych po awarii

  • Platforma do automatyzacji usług

Autotask PSA

Wydajna i intuicyjna chmurowa platforma Professional Services Automation (PSA) zapewniająca całościowy wgląd w działalność biznesową – dzięki czemu dostawcy usług zarządzalnych mogą scentralizować operacje biznesowe i podejmować decyzje w oparciu o dane, aby poprawić jakość usług, produktywność i rentowność.

Datto RMM

W pełni funkcjonalna, bezpieczna, oparta na chmurze platforma, która umożliwia MSP zdalne monitorowanie, zarządzanie i wsparcie każdej stacji końcowej objętej umową, redukując koszty i zwiększając efektywność świadczenia usług

SIRIS

Niezawodne, kompleksowe rozwiązanie do zapewnienia ciągłości działania i odzyskiwania danych po awarii, stworzone dla dostawców usług zarządzalnych w celu zapobiegania utracie danych i minimalizowania przestojów dla klientów, przy jednoczesnym budowaniu marży na rozwój własnej działalności.

Datto SaaS Protection

Niezawodny i bezpieczny backup Microsoft 365 i Google Workspace (dawniej G Suite), aby zapewnić ochronę poczty elektronicznej, dokumentów i innych krytycznych programów używanych w biznesie.