AAT HOLDING S.A

Grupa kapitałowa AAT HOLDING S.A. jest największym krajowym producentem i dostawcą elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia obejmujących segmenty: systemów sygnalizacji pożarowej, systemów telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji włamania i napadu, systemów kontroli dostępu oraz pozostałych systemów (dźwiękowych systemów ostrzegawczych, systemów audio i wideodomofonowych itp.). Dzięki kompleksowej ofercie oraz najwyższej jakości nowoczesnych rozwiązań – tworzonym przez zespół niezwykle doświadczonych inżynierów – AAT HOLDING przez ponad 20 lat działalności osiągnął pozycję lidera na polskim rynku elektronicznych systemów zabezpieczeń.

www.aat.pl

Bakotech Sp. z o.o.

Bakotech Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, rozpoczął działalność 4 lipca 2013 i jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa IT i monitorowania sieci, koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług dystrybucji w Centralnej i Wschodniej Europie, w szczególności w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii Słowenii i Chorwacji, a także w krajach bałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą wyłącznie w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną siatkę partnerów.

www.bakotech.pl

Ceesoft

Ceesoft powstał w 2014 roku jako celowa spółka w grupie Bakotech, której głównym celem działalności jest dystrybucja oprogramowania związanego z bezpieczeństwem IT w tym oprogramowania dla użytkowników domowych.

www.ceesoft.pl

Comarch SA

Comarch jest producentem i dostawcą nowoczesnych systemów informatycznych. Od 22 lat Comarch pomaga klientom największych polskich  i światowych marek w osiąganiu większej rentowności poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań IT. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

www.comarch.pl

Cyrek Internet Technologies Sp. z o.o.

Agencja interaktywna Cyrek Internet Technologies powstała w 2010 roku. Projektuje strony internetowe, prowadzi kampanie reklamowe i obmyśla strategie marketingowe dla swoich klientów. Nigdy nie podchodzi szablonowo do stawianych przed nią zadań, dzięki temu możesz mieć pewność, że realizacja, którą dla Ciebie wykona będzie wyjątkowa, a prowadzona kampania reklamowa nietuzinkowa, a przez to skuteczna.

www.cyrek.it

DAGMA sp. z o.o.

DAGMA jest dystrybutorem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Sprowadza na polski rynek produkty i wiedzę, które umożliwiają bezpieczne i efektywne korzystanie z sieci i komputerów. Szuka rozwiązań wyjątkowych i unikalnych.

www.dagma.com.pl

FCN

FCN (dawniej FreecoNet) to zaawansowane usługi telekomunikacyjne w chmurze, dedykowane dla rynku masowego: klientów indywidualnych oraz mikroprzedsiębiorstw. Pod marką FCN oferowane są zaawansowane technologicznie, ale proste w użytkowaniu usługi telekomunikacyjne. Oprócz wysokiej jakości, tanich połączeń telefonicznych VoIP, FCN posiada bogaty zestaw biznesowych usług dodanych, takich jak np.: Wirtualny Faks, Wirtualna Centralka czy Telekonferencje.

www.fcn.pl

HPCC HERKULES PC COMPONENTS Sp. z o. o. Spółka Komandytowa

Firma HPCC Herkules PC Components jest jednym z największych producentów sprzętu komputerowego oraz dystrybutorem peryferyjnych urządzeń komputerowych. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala na profesjonalną i kompleksową obsługę klientów instytucjonalnych, administracji oraz przedsiębiorstw.

www.herki.pl

INSOFT sp. z o.o.

INSOFT sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania dla systemów sprzedaży detalicznej. Od 1991 roku wspomaga działalność handlową sklepów, tworząc niezawodne i proste w obsłudze programy zorientowane na branżę retail. Rozwiązania dla handlu detalicznego tworzy w ścisłej współpracy z klientami i partnerami handlowymi. O jakości produktów świadczy ponad 20 tysięcy zadowolonych klientów – sklepów i sieci detalicznych z różnych branż.

www.insoft.com.pl

Izba Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski

IPPCP to instytucja, której CELEM jest zapewnienie synergii działań podmiotów zaangażowanych w poprawę jakości współpracy i zasad etyki działalności gospodarczej oraz tworzenie przyjaznego klimatu dla rozwoju gospodarczego w regionie polski centralnej. Izbę założyło ponad 120 firm. Nawiązała ona współpracę z jednostkami samorządu terytorialnego i instytucjami otoczenia biznesu. Izba działa w oparciu o przepisy ustawy o samorządzie gospodarczym.

www.ippcp.pl

Komputronik S.A.

Komputronik to największa w Polsce sieć sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych.

www.komputronik.pl

MEGACOM

Producent tonerów do drukarek laserowych. Zajmuje się sprzedażą akcesorium do drukarek oraz prowadzimy pogwarancyjny serwis drukarek laserowych i atramentowych, urządzeń wielofunkcyjnych oraz kserokopiarek, ploterów i faksów.

www.mega-com.pl

Micro Host

Markę MicroHost.pl tworzy zespół zaangażowanych i przyjaznych pasjonatów oraz doświadczonych specjalistów z zakresu sprzętowego, administracyjnego i programistycznego. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu, pasji, entuzjazmowi i zaangażowaniu są w stanie oddać w ręce klientów wyjątkowe usługi i narzędzia będące wynikiem dynamicznie rozwijającej się branży hostingowej oraz ich doświadczeń.

www.microhost.pl

Microsoft Sp. z o.o.

Microsoft to jedno z największych na świecie przedsiębiorstw z branży technologii informacyjnych. Najbardziej znane jako producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office.

www.microsoft.com

NFON AG

NFON AG jest wiodącym europejskim dostawcą najwyższej klasy systemów telefonicznych w chmurze. Ponad 100 kreatywnych, wykwalifikowanych i pełnych pasji pracowników w Monachium, Moguncji i ponad dziesięciu krajach (osiem innych oddziałów) w całej Europie zapewnia możliwość rozmawiania. Kiedykolwiek chcesz. Cokolwiek chcesz. Z kimkolwiek chcesz.

www.nfon.com

NOVUS

NOVUS jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek telewizji dozorowej, obejmującej szeroki wachlarz urządzeń telewizji IP oraz AHD. Zarządzanie oferowanymi przez AAT systemami telewizji IP opiera się na własnym, specjalistycznym oprogramowaniu pod nazwą NMS (Novus Management System).

www.novuscctv.com

OCParts

OCparts to polski sklep internetowy z siedzibą w Łodzi, oferujący między innymi laptopy używane, laptopy po-leasingowe, laptopy nowe, sprzęt komputerowy. Prowadzimy również serwis komputerowy oraz zaopatrujemy klientów działających w dziedzinie Blockchain.

www.ocparts.pl

QNAP Systems, Inc.

QNAP Systems, Inc., z siedzibą w Tajpej na Tajwanie, dostarcza kompletny zestaw najnowocześniejszych urządzeń Network Attached Storage (NAS) oraz rozwiązań do monitoringu wideo, zbudowanych z myślą o zapewnieniu najwyższej użyteczności, bezpieczeństwa oraz elastycznej skalowalności. Firma oferuje najwyższej jakości produkty NAS dla użytkowników domowych oraz biznesowych, zapewniając im rozwiązania do przechowywania danych, backupu, migawek, wirtualizacji, pracy grupowej, multimediów oraz innych zastosowań.

www.qnap.com

SYSlink

SYSlink oferuje kompleksową obsługę informatyczną dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, a także dużych korporacji. Proponuje jedynie sprawdzone i niezawodne rozwiązania w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz pasję z jaką podchodzi do swojej pracy.

www.syslink.pl

Team Viewer

Działająca od 2005 roku firma TeamViewer koncentruje się na technologiach chmurowych umożliwiających świadczenie pomocy technicznej online i współpracę w czasie rzeczywistym na całym świecie. Zdalna pomoc techniczna, zdalny dostęp i współpraca online to nie puste hasła, lecz rozwiązania, które są użyteczne, sprzyjają integracji technologii i kreowaniu nowych pomysłów.

www.teamviewer.com

Telkonekt Sp. z o.o.

Telkonekt to operator telekomunikacyjny stworzony po to, by realizować usługi telekomunikacyjne dla Wymagających. Siedzibą firmy jest Łódzki Inkubator Technologiczny – miejsce w którym technologie jutra są dostępne dziś. Obecnie Telkonekt, to nie tylko dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznesu, takich jak Internet, Teletransmisja i Głos. Posiada duże doświadczenie w realizacji usług polegających na budowie i pomiarach łączy światłowodowych i LAN, klienckich systemów GSM, monitoringu miejskiego oraz CCTV. Klienci Telkonekt mogą liczyć na pomoc w zakresie utrzymania i serwisu urządzeń sieciowych oraz central PABX.

www.telkonekt.pl

Top Detektyw

Biuro detektywistyczne Top Detektyw oferuje usługi dla firm, jak również dla klientów indywidualnych. Długoletnia praktyka i doświadczenie zdobyte w służbach takich jak Policja oraz innych organach ścigania zapewnia pełen profesjonalizm wykonywanych usług.

www.topdetektyw.pl

VOIPOINT SP. Z O.O. SP. K.

Voipoint jest liderem kompleksowych rozwiązań VoIP na polskim rynku! Oferuje najwyższej jakości produkty i usługi telekomunikacyjne dostarczane w oparciu o hardware i software, a także program edukacyjny prowadzony przez wykwalifikowany zespół specjalistów. Ciągła innowacja, dostęp do technologii i pasja zapewniają rozwiązania szyte na miarę potrzeb poszczególnych sektorów biznesu.

www.voipoint.pl

Webroot

Webroot Inc.

Webroot to jeden z wiodących dostawców rozwiązań bezpieczeństwa urządzeń końcowych na świecie. Będąc na rynku od 1997 roku Webroot dostarcza zaawansowane rozwiązania chroniące zarówno osobiste informacje użytkowników jak i zasoby firmowe przed wirusami, spyware, phishingiem i innymi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu i sieci wewnętrznej. Webroot konsekwentnie rozwija swoje produkty i usługi, by chronić osoby prywatne, jak i firmy, otrzymując regularnie najlepsze noty od światowych firm analitycznych.

www.webroot.com