Platforma Azure to kompleksowy zestaw usług w chmurze, przy użyciu których deweloperzy i informatycy mogą kompilować i wdrażać aplikacje oraz zarządzać nimi w globalnej sieci centrów danych. Zintegrowane narzędzia, metodyka DevOps i witryna Marketplace wspierają Cię w skutecznym tworzeniu dowolnych produktów — od prostych aplikacji mobilnych po rozwiązania internetowe.

Platforma Azure to produktywne środowisko dla deweloperów
Szybciej wprowadzaj swoje aplikacje na rynek. Zintegrowane narzędzia platformy Azure — od mobilnej metodyki DevOps po operacje obliczeniowe bez użycia serwera — wspierają Twoją produktywność. Twórz po swojemu za pomocą znanych narzędzi i technologii typu open source. Platforma Azure obsługuje szeroki zakres systemów operacyjnych, języków programowania, struktur, baz danych i urządzeń.

 • Stale wdrażaj innowacyjne rozwiązania i dostarczaj wysokiej jakości aplikacje.
 • Dostarczaj środowiska przystosowane do wielu urządzeń, obsługiwane przez wszystkie najważniejsze platformy mobilne.
 • Uruchamiaj dowolne stosy — oparte na systemie Linux lub Windows — i korzystaj z zaawansowanych możliwości, takich jak klaster Kubernetes w usłudze Azure Container Service.

Platforma Azure to jedyna spójna chmura hybrydowa
Kompiluj i wdrażaj w dowolnym miejscu dzięki platformie Azure — jedynej spójnej chmurze hybrydowej na rynku. Połącz aplikacje oraz dane lokalne i znajdujące się w chmurze w celu uzyskania maksymalnej przenośności i wartości z istniejących inwestycji. Platforma Azure oferuje hybrydową spójność podczas tworzenia aplikacji, zarządzania i zapewniania bezpieczeństwa, zarządzania tożsamościami i na różnych platformach danych.

 • Rozszerz platformę Azure na środowisko lokalne i twórz innowacyjne aplikacje hybrydowe przy użyciu usługi Azure Stack.
 • Połącz aplikacje i dane lokalne, by przezwyciężyć złożoność i zoptymalizować istniejące elementy zawartości.
 • Bezproblemowo dystrybuuj i analizuj dane lokalne i znajdujące się w chmurze.

Platforma Azure to chmura do kompilowania inteligentnych aplikacji
Korzystaj z platformy Azure, aby tworzyć inteligentne aplikacje oparte na danych. Od rozpoznawania obrazów po usługi botów — korzystaj ze sztucznej inteligencji i usług danych platformy Azure, aby tworzyć nowe środowiska z możliwością skalowania, które obsługują uczenie głębokie, symulacje HPC i analizy w czasie rzeczywistym na danych o dowolnej formie i rozmiarze.

 • Programuj przełomowe aplikacje z wbudowaną sztuczną inteligencją.
 • Twórz i wdrażaj niestandardowe modele sztucznej inteligencji w dużej skali dla dowolnych danych.
 • Łącz to, co najlepsze w innowacjach w dziedzinie danych oraz sztucznej inteligencji w rozwiązaniach open source i firmy Microsoft.

Platforma Azure to chmura, której można zaufać
90% firm z listy Fortune 500 ufa chmurze Microsoft Cloud. Dołącz do nich. Korzystaj z usług firmy Microsoft oferującej zabezpieczenia, ochronę prywatności, przejrzystość i najwyższy poziom zgodności spośród wszystkich dostawców usług w chmurze.

 • Działaj w skali globalnej w światowej sieci centrów danych zarządzanych przez firmę Microsoft w 50 ogłoszonych regionach.
 • Wykrywaj i eliminuj zagrożenia przy użyciu centralnego widoku wszystkich zasobów Azure za pomocą usługi Azure Security Center.
 • Możesz polegać na chmurze z najbardziej kompleksowym poziomem zgodności (ponad 70 ofert zgodności), uznanej za najbardziej godną zaufania chmurę dla instytucji rządowych USA.

www.azure.microsoft.com