ABC CENTRUM Sp. z o.o. Sp.k.

Centrum handlowe zlokalizowane w dzielnicy Łódź – Bałuty przy ulicy Zgierskiej istnieje od 1992 roku. Ciągle powiększana oferta zawiera między innymi restauracje, fitness klub, sklepy oraz gabinety specjalistów.

www.abc-factory.pl

Agraf Sp. z o.o.

Agraf jest firmą, która zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu i oprogramowania dla różnych branż. Motorem jej sukcesu jest sprzedaż kompleksowych rozwiązań i produktów wymagających tak od Agrafu jak i od jego partnerów handlowych tzw. wartości dodanej. Oprócz sprzedaży, Agraf oferuje swoim klientom profesjonalne doradztwo techniczne i biznesowe oraz wsparcie marketingowe.

www.agraf.com.pl

Jest światowym liderem w sprzedaży rozwiązań dla niedosłyszących. Ciągłość i trwałość tego sukcesu wynika z podejścia zorientowanego na Klienta, z unikalnego i innowacyjnego modelu biznesowego,  solidności finansowej i przyszłościowej strategii rozwoju, która pozwoliła umocnić międzynarodową obecność w 20 krajach i utorować drogę do nowych rynków w Australii, Nowej Zelandii, Indiach i Turcji.

www.amplifon.com.pl

Autorska Pracownia Architektury Styl

Firma została założona w 1996 roku i od tego czasu zajmuje się projektowaniem obiektów o zróżnicowanej funkcji oraz kubaturze. Chętnie współpracuje z dużymi oraz mniejszymi Inwestorami oferując projekty jednorodzinnej i wielorodzinnej zabudowy mieszkaniowej, pawilonów handlowych, budynków biurowych, magazynowych, handlowych, usługowych, gastronomicznych, służby zdrowia i innych. Wykonuje również projekty rozbudowy, przebudowy oraz aranżacje wnętrz. Oferuje korzystne ceny.

www.apastyl.pl

ARIANA Producent Odzieży Damskiej

Firma Ariana to producent wysokiej jakości odzieży damskiej. Jest polską firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży odzieżowej. Wszystkie ich produkty wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół oraz z najlepszych materiałów. Firma Ariana posiada dwie marki odzieżowe: ARIANA i LAVIKA.

www.ariana.com.pl     www.lavika.pl

BeHaPe Małgorzata Pietrzak

„BeHaPe” jest młodą rozwijającą się firmą szkoleniowo-doradczą, która od sierpnia 2017 roku pojawiła się na rynku. Oferuje usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Organizuje i przeprowadza szkolenia wstępne oraz okresowe dla wszystkich grup stanowiskowych (również w języku angielskim). Zajmuje się także szkoleniami obejmującymi tematykę metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy. Prowadzi szkolenia również w formie e-learnigu z zakresu bezpieczeństwa i higieny dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych, inżynieryjno-technicznych oraz kadry kierowniczej.

www.behape-mp.pl

P.P.H.U. BEROTEX

BEROTEX to hurtownia tkanin i dodatków kaletniczych, która istnieje na rynku polskim od 1996 roku. Specjalizuje się w bezpośrednim imporcie materiałów i artykułów kaletniczych z renomowanych fabryk w Azji i Unii Europejskiej. Dynamiczny rozwój oraz konsekwencja w działaniu pozwoliły na zbudowanie stałych kontaktów z klientami z całej Polski, a oferowane produkty spotkały się również z uznaniem wśród klientów zagranicznych.

www.berotex.pl

Zakład Włókienniczy BILIŃSKI spółka jawna

Zakład Włókienniczy BILIŃSKI to średniej wielkości firma rodzinna zlokalizowana w województwie łódzkim (centrum polskiego przemysłu włókienniczego od początku XIX wieku). Specjalizują się w barwieniu, bieleniu, praniu, uszlachetnianiu i wykańczaniu, a od niedawna także druku cyfrowym dzianin i tkanin.

www.textileprint.pl

Biuro Usług Prawno-Finansowych NOWA s. c.

Biuro Usług Prawno-Finansowych ”NOWA” s.c. świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. Wykonuje rzetelnie i sumiennie swoją pracę, aby zaspokajać na najwyższym poziomie potrzeby i oczekiwania Klientów.

www.biuronowa.com.pl

Certa Biuro Rachunkowe

Certa Biuro Rachunkowe oferuje kompleksowe usługi w zakresie księgowości, kadr oraz bhp.

www.biurocerta.pl

Biuro Rachunkowo-Księgowe CONTABLES Sp. z o.o.

CONTABLES jest dynamicznie rozwijającym się biurem o bogatym doświadczeniu popartym wieloletnią praktyką menadżerską zdobytą w prowadzeniu działów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych w dużych firmach produkcyjno-handlowych. Posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i stale dba o rozwój i podwyższanie kompetencji poprzez szkolenia oraz dostęp do specjalistycznych publikacji. Prowadzi stałą współpracę z wybitnymi specjalistami. Obsługuje kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych. Do grona ich klientów należą Spółki Akcyjne, Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą. Współpracuje również z syndykami, świadcząc kompleksową obsługę firm znajdujących się w upadłości.

www.contables.pl

Cyrek Internet Technologies Sp. z o.o.

Agencja interaktywna Cyrek Internet Technologies powstała w 2010 roku. Projektuje strony internetowe, prowadzi kampanie reklamowe i obmyśla strategie marketingowe dla swoich klientów. Nigdy nie podchodzi szablonowo do stawianych przed nią zadań, dzięki temu możesz mieć pewność, że realizacja, którą dla Ciebie wykona będzie wyjątkowa, a prowadzona kampania reklamowa nietuzinkowa, a przez to skuteczna.

www.cyrek.it

Czarodziejska Akademia Niepubliczne Przedszkole

Niepubliczne Przedszkole „Czarodziejska Akademia” działa od 1 września 2007 r. Najważniejszym zadaniem jakie sobie stawia przedszkole jest stworzenie warunków do harmonijnego i wszechstronnego rozwoju indywidualnego dziecka.

www.czarodziejskaakademia.pl

DETEXPOL Tomasz Włodarczyk

Detexpol to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku polskim w sektorze tkanin domowych. Stale się rozwija i nie ogranicza się jedynie do naszego rynku. Poprzez rozwiniętą sieć kontaktów handlowych produkty firmy Detexpol trafiają do klientów w niemal całej Europie.

www.detexpol.pl

Ecosilver

Firma Ecosilver powstała w 2016 roku, odpowiadając na potrzeby rynku pomaga w utrzymaniu czystości swoim partnerom biznesowym, dbając o ekologię wybiera produkty wysokiej jakości, a oferta skierowana jest dla firm które cenią sobie wysoką jakość usług. Ecosilver świadczy usługi dezynfekcyjne, sprzątanie i zabezpieczanie odpadów, recykling oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna środków oraz materiałów potrzebnych do zachowania czystości i bezpieczeństwa.

www.ecosilver.pl

EMPRIEiC S.A.

Firma rozpoczęła działalność 24 czerwca 1968r. jako Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Instalacji Elektrycznych i Ciepłowniczych w Łodzi. W listopadzie 1995r. pracownicy zawiązali spółkę akcyjną, która od maja 1996 roku prowadzi działalność gospodarczą jako „EMPRIEiC S.A.” w Łodzi. Wykonuje usługi i wyroby w branży elektroenergetycznej. Jestes uznanym producentem konstrukcji wsporczych oświetlenia ulicznego, sygnalizacji świetlnej, trakcji tramwajowej oraz urządzeń rozdzielczych i sterowniczych dla przemysłu budowlanego i energetycznego. Posiada największe w regionie doświadczenie w zakresie realizacji oświetlenia ulicznego i sygnalizacji świetlnej.

www.emprieic.com.pl

EMSIPHARMA Marzena Symonowicz

EMSIPHARMA jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku Polskim w obszarze sprzedaży suplementów diety. Oferują produkty tworzone tylko na bazie naturalnych komponentów. Używają składników które mają udowodnione naukowo właściwości prozdrowotne.

www.emsipharma.pl

ENTALPIA EUROPE

Entalpia Europe jest to lider w dziedzinie HVACR dostarczają czynniki chłodnicze, preizolowane rury miedziane oraz galanterię wentylacyjną do czołowych producentów, dystrybutorów i odbiorców przemysłowych sektora HVACR. Od 2016 roku – są obecni w całej Europie, w tym także w Rosji.

www.entalpiaeurope.eu

EXCELLENCE S.A.

Excellence SA zaistniało jako producent syropów private label i i przez pierwsze lata koncentrowało się na tej kategorii. Dysponując świetnym zespołem R&D , nowoczesnym systemem jakości firma szybko została liderem w dostawach syropów do sieci.  Z czasem Excellence uruchomiło swój potencjał w innych kategoriach, jak napoje owocowe,  suplementy diety, wody i napoje funkcjonalne. Motto „Dążenie do doskonałości” odzwierciedla nie tylko pragnienia i marzenia firmy, ale oparte jest o konkretny program rozwoju firmy, zarówno w zakresie organizacji firmy, jak również w obszarze nowych kategorii produktowych. Celem działalności Excellence jest zbudowanie pozycji lidera w nowoczesnych kategoriach produktowych oparciu o marki tworzone z myślą o sukcesie krajowym i zagranicznym.

www.syropy.eu

Kancelaria Prawna Exire Sp. z o.o.

Kancelaria Prawna Exire Sp. z o.o. zajmuje się oferowaniem porad prawnych z różnorodnych dyscyplin legislacyjnych. Kancelaria współpracuje z mającymi praktykę radcami prawnymi i gwarantuje szeroką gamę usług dla klientów indywidualnych oraz biznesowych dostosowanych do wywindowanych wymogów. Kancelaria gwarantuje uczciwe reguły współpracy i działa w komfortowych porach – w taki sposób, by z łatwością można było dostosować termin spotkania.

www.portal-dluznika.pl

Exodus Mateusz Kozłowski

Exodus Mateusz Kozłowski świadczy usługi z zakresu kursów, szkoleń personalnych i coachingu skierowane do firm i osób prywatnych.

www.bluefireofexodus.eu

Fagum-Stomil Sp z.o.o.

Od wielu lat FAGUM-STOMIL specjalizuje się w produkcji obuwia ochronnego i zawodowego z gumy i tworzyw sztucznych. Nasze buty, powszechnie zwane      gumowcami, oprócz pierwotnej i tradycyjnej ochrony stóp przed wodą i zimnem, mają przede wszystkim zapewniać wysoce wyspecjalizowaną ochronę nóg     użytkowników przed różnorodnymi zagrożeniami. Przeznaczone są dla osób zatrudnionych w różnych gąleżiach przemysłu przetwórczego i chemicznego, energetyce, górnictwie, służbach ratownictwa przeciwpożarowego, budownictwie, transporcie , rolnictwie, lesnictwie i rybołówstwie.

www.fagum-stomil.com.pl

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina to instytucja kultury oficjalnie utworzona zarządzeniem Ministra Kultury i Sztuki w 1949 roku. Posiada dwie nowoczesne sale koncertowe, które mogą gościć ponad 750 słuchaczy. Na estradzie Filharmonii Łódzkiej najczęściej występuje Orkiestra Symfoniczna FŁ, a także zespoły z innych miast Polski oraz z zagranicy.

www.filharmonia.lodz.pl

FPL Sp. z o.o.

FPL tworzy i wdraża systemy kształtowania postaw i umiejętności, znajdujące odzwierciedlenie w podstawowych obszarach naszych działań, którymi są: Inteligencja Emocjonalna, Rozwój Menedżerski, Rozwój Sił Sprzedaży, Systemy Wspierania Rozwoju HR. Doskonalenie osób i organizacji opieramy na nowatorskim, kompleksowym podejściu do procesu rozwojowego, ukierunkowanym na trafny dobór kompetencji, należyte ich utrwalanie i podtrzymywanie w czasie.

www.fpl.pl

Fundacja Pomagam

Fundacja Pomagam powstała 28 grudnia 2006 r. z inicjatywy firmy FPL Sp. z o.o., która wcześniej wspierała jeden z Domów Małego Dziecka w Łodzi. W celu zwiększenia skali działalności charytatywnej i objęcia nią nowe osoby i placówki wychowawcze, postanowiono o założeniu fundacji, której głównym celem jest pomoc dzieciom chorym i dzieciom z Domów Dziecka. Fundacja Pomagam swoim wsparciem ułatwia im rozwój, funkcjonowanie w społeczeństwie oraz stwarza lepsze warunki życia.

www.fundacjapomagam.pl

Fundacja Dom Sędziego Seniora

Fundacja Dom Sędziego Seniora powstała w 2014 roku. Jej celem jest pomoc osobom starszym, w tym sędziom w stanie spoczynku m.in. poprzez budowę i organizację Domów Sędziego Seniora i pomagać byłym i obecnym sędziom  w trudnych sytuacjach życiowych i materialnych.

www.domsedziegoseniora.pl

Gravita

Klinika Gravita oferuje szeroki zakres badań płodności i niepłodności, w tym nasienia, inseminacji lub zapłodnienia in vitro. Stawia na profesjonalizm medyczny i rozwój nowych metod diagnostycznych.

www.gravita.info.pl

Hega s.c. Arkadiusz i Piotr Gawłowscy

Przedsiębiorstwo Hega jest rodzinną firmą założoną w 1995 roku. Specjalizuje się w produkcji i konfekcjonowaniu wyrobów z tworzyw sztucznych takich jak: PP, PE, PA, PS. Produkty firmy niezmiennie odznaczają się wysoką jakością dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii oraz wysokiej jakości surowców.

www.hega.pl

Hekla Energy Sp. z o.o.

Hekla jest nowoczesnym przedsiębiorstwem energetycznym zajmującym się obrotem energią oraz produktami środowiskowymi pozwalającymi zredukować emisję śladu węglowego przedsiębiorstw. Spółka działa jako część grupy energetycznej powołanej przez Fundusz Inwestycyjny Forum IV inwestujący w kilkadziesiąt branż w Polsce i za granicą.

www.hekla.com.pl

HYDROGAZ Mariana Znamierowskiego

Firma „HYDROGAZ” Mariana Znamierowskiego pracuje dla potrzeb Administracji Nieruchomościami, Spółdzielni Mieszkaniowych, TBS-ów oraz inwestorów prywatnych. Posiada sprawdzoną, fachową i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Firma zatrudnia pracowników z niezbędnymi uprawnieniami budowlanymi i gazowymi D i E. Na wyposażeniu firmy są 2 komplety gazów technicznych oraz wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania prac. Wykonuje roboty związane z remontami instalacji wody ciepłej, zimnej, kanalizacji, gazu oraz centralnego ogrzewania. Oferuje również remonty i przeglądy instalacji gazowej, remonty hydroforni, montaż hydroforni nowoczesnego systemu bezzbiornikowego oraz budowę nowych kotłowni gazowych.

www.hydrogaz.info

ICHEM Sp. z o.o.

Ośrodek Badawczo-Produkcyjny Politechniki Łódzkiej ICHEM rozwija swoją działalność jako producent kontraktowy w branży suplementów diety i żywności funkcjonalnej. Zrealizowane w ostatnich latach inwestycje, m.in. współfinansowane z UE, umożliwiły rozbudowę zakładu i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych. Obecnie firma oferuje szerokie możliwości wytwarzania suplementów diety – w formie kapsułek, tabletek, saszetek, syropów, herbatek i fiolek. Silną pozycję w branży ICHEM osiągnął dzięki współpracy ze światowym liderem w dziedzinie dietetyki i żywienia, na zlecenie którego wytwarza suplementy diety wspomagające odchudzanie.

www.ichem.com.pl

Inwest Inkaso

Profesjonalna szybka windykacja.

www.inwestinkaso.pl

ISKO Sp. z o.o.

ISKO Sp. z o. o. to firma z kapitałem tureckim, która istnieje na rynku polskim od 2002 roku. Od tego czasu systematycznie rozszerza swoją działalność o kolejne sektory. Jednym z nich jest działalność developerska. ISKO jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski naturalnego marmuru i trawertynu tureckiej firmy Graser Ceramic. Zajmuje się także produkcją i dystrybucją tkanin jak i wyspecjalizowanych surowców dla branży tekstylnej.

www.isko.com.pl

ISOPAK Poland Sp. z o.o.

Isopak jest jedną z wiodących firm w branży opakowań przemysłowych działającą z powodzeniem na rynku włoskim i polskim.

www.isopakpoland.com

JOLANDA P.P.H.U.

Firma JOLANDA powstała w 1991 roku. Początkowo zajmowała się jedynie produkcją wkładów do kołnierzy i mankietów. W 1998 roku wprowadziła do sprzedaży wszystkie dodatki niezbędne do uszycia i zapakowania koszuli. Współpracuje z firmami zarówno krajowymi jak i zagranicznymi. W 2003 roku przeniosła sprzedaż do nowego pawilonu, w którym Klienci mają łatwy dostęp do oferty towarowej.

www.jolanda.biz.pl

JOSAM Polska SP. z o.o.

Firma JOSAM jest światowym producentem i dostawcą urządzeń do ustawiania geometrii kół, napraw powypadkowych ram i kabin oraz nagrzewania indukcyjnego do warsztatów pojazdów ciężarowych. Posiada siedzibę w Orebro w Szwecji oraz filie i przedstawicielstwa w blisko 60 krajach na całym świecie. Firma powstała w 1972 roku i w 2012 r. obchodziła 40 rocznicę działalności. Jej rządzenia są wykorzystywane przez serwisy producentów pojazdów zarówno do prostowania ram, napraw kabin jak i ustawiania geometrii kół w samochodach ciężarowych, dźwigach, przyczepach, naczepach i pojazdach rolniczych w warsztatach na całym świecie.

www.josam.pl

Fabryka Maszyn JOTES Spółka z o.o.

Firma Fabryka Maszyn JOTES Sp. z o.o. w Łodzi, istnieje od 1866 roku prowadząc działalność w zakresie projektowania, produkcji oraz dystrybucji szlifierek do wałków, płaszczyzn i otworów. Gwarantuje świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie obróbki mechanicznej metali dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz bogato wyposażonemu parkowi maszynowemu. Produkowane przez JOTES urządzenia cechuje niezawodność, wysoka wydajność oraz bezawaryjność.

www.jotes.pl

LEMAR

Podstawową działalnością firmy LEMAR są usługi w zakresie produkcji i pompowania mieszanki betonowej zaczynając od betonów towarowych B7,5 DO B60 (C8/7,5 : C 50/60), a kończąc na mieszankach stabilizacyjnych od 1,5 MPa do 7,5 MPa. Do floty pojazdów na wyposażeniu firmy zaliczają się Betonomieszarki marki Mercedes, Pompy do betony, wywrotki 4-osiowe.

www.lemarbeton.pl

LEX2077 Sp. z o.o.

Firma LEX2077 świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, obsługi księgowej i kadrowej, pozyskiwania środków unijnych i krajowych oraz zarządzania projektami.

Liberty Motors

Liberty Motors jest największą siecią salonów motocyklowych w Polsce.

www.libertymotors.pl

P.P.H.U. LIDA

Lida rozpoczęła działalność w 1990 roku. W ciągu dwudziestu czterech lat ugruntowała swoją pozycję na rynku tekstylnym jako ceniony producent rajstop. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom produkcyjnym jest w stanie zapewnić asortyment wysokiej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen. W swojej ofercie posiada szeroką gamę rajstop oraz innych wyrobów pończoszniczych.

www.lida.com.pl

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, jako jedna z największych regionalnych instytucji otoczenia biznesu, od 1990 roku wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, dając impuls do rozwoju przedsiębiorczości. Instytucja zrzesza już 400 sprawdzonych firm reprezentujących cały przekrój branż. ŁIPH jest także członkiem Krajowej Izby Gospodarczej umożliwiając tą drogą prezentację interesów przedsiębiorców na forum ogólnopolskim.

www.izba.lodz.pl     www.mikser.izba.lodz.pl

Łódzkie Centrum OZE

Łódzkie Centrum OZE powstało, aby realizować potrzeby klientów, którzy chcą przebywać w budynkach opartych na nowoczesnej technologii i Odnawialnych Źródłach Energii, dla których ważny jest nasz klimat i powstrzymanie efektu cieplarnianego.

www.lodzkiecentrumoze.pl

MarketLab Sp. z o.o.

MarketLab zapewnia swoim klientom innowacyjne wsparcie handlu. Dostarcza rozwiązania ułatwiające i usprawniające prace dużych i małych sklepów. Obecnie obsługuje ponad 500 placówek w całej Polsce.

www.marketlab.pl

Mera-Poltik Sp. z o.o.

Mera-Poltik zajmuje się produkcją mechanizmów precyzyjnych, a w szczególności przyrządów kontrolno pomiarowych z zakresu pomiaru czasu oraz prędkości liniowej i obrotowej.

www.mera-poltik.com.pl

Miele

Miele niemieckie przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją artykułów gospodarstwa domowego. Firma ma obecnie swoje przedstawicielstwa w 47 krajach w tym najnowsza fabryka pralek w Ksawerowie.

www.miele.pl

MILMA Spółka Jawna

MILMA specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, wykonawstwie obiektów technicznych, hotelowych i specjalnych, wykonywanym według projektów własnych jak i projektów Inwestora.

www.milma.pl

Mode Milano Sp. z o.o.

Firma Mode Milano powstała w Poznaniu w 1999r. w celu reprezentowania Tureckiej firmy Karadeniz Orme, która ma ponad 50 letnie doświadczenie w produkcji materiałów.
 W 2008 roku firma została przeniesiona z Poznania do nowej siedziby w Zgierzu, gdzie prowadzi swoja działalność do dziś. Głównymi jej produktami są:
 dzianiny, tkaniny, jeans oraz sztruks. Od początku swojej działalności firma Mode Milano szybko się rozwinęła oferując swoim klientom szeroką gamę produktów oraz rzetelną i miłą obsługę . Współpracuje  zarówno z firmami znanymi z  Polski jak również z Europy.

www.modemilano.pl

MONNARI TRADE S.A.

Spółka skoncentrowała się na stworzeniu własnych kompleksowych kolekcji, skierowanych głównie do kobiet powyżej 30 roku życia, w atrakcyjnym segmencie odzieży markowej. Głównym obszarem działalności gospodarczej MONNARI TRADE S.A. jest tworzenie szerokiej i zróżnicowanej oferty asortymentowej odzieży damskiej, obejmującej modne, wygodne i wysokiej jakości ubrania, a następnie jej sprzedaż poprzez sieć własnych salonów firmowych oraz sklep internetowy.

www.monnaritrade.com

MZ – PROJECT Marcin Zając

MZ – PROJECT jest prężnie rozwijającą się firmą, powstałą w 2005 roku z inicjatywy architekta – Marcina Zająca. Pracownia zajmuje się przede wszystkim projektowaniem budynków użyteczności publicznej, ale również innych obiektów oraz wnętrz. Stawia na estetykę i funkcjonalność. Oferuje kompleksowe usługi na wszystkich etapach inwestycji, poczynając od analizy atrakcyjności terenów, możliwości ich zagospodarowania, na kosztorysach i nadzorach autorskich kończąc. Oferuje także nadzory autorskie, inwestorskie jak również kompleksowe aranżacje wnętrz.

www.mz-project.pl

NIEWIADÓW S.A.

NIEWIADÓW S.A. – jest krajowym liderem w produkcji przyczep samochodowych. Bazując na ponad 40 letnim doświadczeniu tworzy solidne produkty, które spokojnie wytrzymują trudy pracy nie tylko na polskich drogach. W swojej ofercie posiada przyczepy bagażowe i ciężarowe  o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t.

www.niewiadow.pl

Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. Spółka Komandytowa – jest krajowym liderem w produkcji przyczep samochodowych. Bazując na ponad 40 letnim doświadczeniu tworzy solidne produkty, które spokojnie wytrzymują trudy pracy nie tylko na polskich drogach. W swojej ofercie posiada przyczepy bagażowe i ciężarowe  o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t.

www.niewiadow.pl

OCParts

OCparts to polski sklep internetowy z siedzibą w Łodzi, oferujący między innymi laptopy używane, laptopy po-leasingowe, laptopy nowe, sprzęt komputerowy. Prowadzimy również serwis komputerowy oraz zaopatrujemy klientów działających w dziedzinie Blockchain.

www.ocparts.pl

OK Dźwigi

Firma Dźwigi OK od 2008 roku jest dystrybutorem część i podzespołów instalacji hydrauliki siłowej. Oferuje produkty znanych i cenionych na całym świecie marek. Jej działalność to również naprawa i diagnostyka układów hydraulicznych, pełny serwis oraz kompleksowe naprawy urządzeń dźwignicowych. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, w pełni wyposażonym warsztatem, wykwalifikowaną kadrą mechaników oraz wieloletnim doświadczeniem.

sklep.dzwigi.net.pl

Paso Trading Sp. z o.o.

Paso Trading jest wiodącym producentem wyrobów medycznych i artykułów higienicznych na rynku polskim. Od blisko 16 lat z zaangażowaniem realizuje misję firmy jaką jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Ciągły rozwój zawdzięcza pasji tworzenia nowych produktów, które obecnie oferujemy pod marką PASO, DONNA, PASOMED, PASO-FIX oraz PASOCARE. Współpracuje z największymi dystrybutorami wyrobów medycznych i higienicznych oraz placówkami służby zdrowia w Polsce i za granicą.

www.paso-trading.pl

Polalign Sp. z o.o.

Polalign to polski producent przezroczystych nakładek Clear Aligner dla firm na całym świecie. Zapewnia super precyzję i przejrzystość nakładek dzięki najwyższemu standardowi druku 3D w połączeniu z ręcznym przycinaniem.

www.polalign.pl

pro juris

Ogólnopolska Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań pro juris została powołana do życia w marcu 2005 roku, w odpowiedzi na nieuczciwe praktyki towarzystw ubezpieczeniowych, w zakresie szybkości i wysokości przyznawanych kwot odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach. Na początku swojej działalność nastawiona była przede wszystkim na dochodzenie odszkodowań za wszelkie szkody osobowe powstałe w wypadkach komunikacyjnych na terenie Polski. Z czasem rozszerzyła swoją działalność, nadal jednak specjalizując się przede wszystkim w dochodzeniu odszkodowań za wszelkie uszkodzenia ciała.

www.projuris.pl

Grupa Brokerska QUANTUM Sp. z o.o.

Grupa Brokerska Quantum powstała w 1998 r. z inicjatywy pasjonatów i praktyków branży ubezpieczeń i pewnie wkroczyła w wyłaniający się obszar polskiego rynku, jakim było pośrednictwo ubezpieczeniowe. Jako broker ubezpieczeniowy wyspecjalizowała się w obsłudze branży farmaceutycznej, budowlanej, transportowej, IT, spożywczej (ze szczególnym uwzględnieniem branży mięsnej) oraz odnawialnych źródeł energii. Grupa wciąż powiększa zespół brokerów i specjalistów, ciągle poszerzając zakres swoich kompetencji.

www.quantum-broker.pl

Rigello

Rigello to samodzielny producent kawy, co jest gwarancją najwyższej jakości ziaren oraz procesu produkcji. Każdy kilogram kawy palonej jest przygotowany własnoręcznie, z 1300 gramów kawy zielonej, według tradycyjnych, rzemieślniczych receptur. Mieszanki ziaren różnych gatunków dobierane są zależnie od charakteru danej kawy, tak by tworzyły idealne na daną okazję kompozycje. Dzięki przywiązaniu do tradycji i zaangażowaniu, smak i aromat kawy Rigello są synonimem najwyższej jakości.

www.rigello.pl

RUBB POLSKA

RUBB POLSKA  od ponad 50 lat projektuje i buduje hale ocieplane w technologii Thermohall™. Jest to ekspert od hal termoizolowanych, pomógł wielu przedsiębiorstwom rozwinąć skrzydła i wygrać z konkurencją, dostarczając im wydajne i ekonomiczne w utrzymaniu obiekty, takie jak magazyny, hale przemysłowe i sportowe, hangary czy garaże

www.rubbpolska.pl

Salon STYL

Salon Fryzjerski powstał w 1998r.  Jest przedstawicielem firmy GOLDWELL. Wykonuje szeroką gamę koloryzacji, zabiegi odżywcze i regenerujące włosy oraz saunę parową na włosy. Oferuje pełen zakres usług w dziedzinie fryzjerstwa i kosmetyki włosów służy profesjonalną poradą, zapewnia miłą atmosferę i indywidualne podejście do wymagań każdego klienta.

www.salonstyl.eu

Scan_Lab Sp. z o.o.

Scan_Lab to firma tworzona przez specjalistów dla specjalistów. Zajmuje się sprzedażą, wypożyczaniem skanerów 3D oraz świadczeniem usług z zakresu protetyki cyfrowej, z których na co dzień korzystają eksperci w kraju i za granicą.

www.scanlab.pl

SKŁADOWA.MED

Zespół specjalistycznych Poradni SKŁADOWA.MED, jest odpowiedzią na stale rosnącą potrzebę skoordynowanej opieki i diagnostyki medycznej na najwyższym poziomie, skierowanej zarówno do najmłodszych pacjentów, dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych. Współpracujemy z profesjonalną i doświadczoną kadrą lekarzy, fizjoterapeutów oraz specjalistów z zakresu różnych dziedzin medycznych.

www.skladowazdrowia.pl     www.portnaczyniowy.com.pl

Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych sp. p. jest kancelarią radców prawnych z siedzibą w centrum Łodzi. Jako podmiot działa od 2017 roku, po połączeniu indywidualnych praktyk zawodowych członków. Zespół składa się z młodych i ambitnych radców prawnych nastawionych na świadczenie usług wysokiej jakości z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego z klientów. Kancelaria współpracuje z księgowymi, doradcami podatkowymi i tłumaczami, aby zapewnić klientom kompleksowe rozwiązania ich problemów.

www.sobczak-maciejewska.pl

Suwary S.A.

Suwary S.A. to producent opakowań z tworzyw sztucznych i akcesoriów samochodowych: trójkąt ostrzegawczy, apteczki samochodowe, kanistry, butelki, konewki, butelki wielowarstwowe.

www.suwary.com.pl

Suwary Tech

Suwary Tech to producent opakowań z tworzyw sztucznych i akcesoriów samochodowych: trójkąt ostrzegawczy, apteczki samochodowe, kanistry, butelki, konewki, butelki wielowarstwowe.

www.suwarytech.com.pl

Kancelaria Adwokacka Szantar i Wspólnicy

Kancelaria Adwokacka Szantar to zespół doświadczonych praktyków. Wspiera swoich Klientów we wszystkich rodzajach spraw, jednak od kilkunastu lat skupia się przede wszystkim na sprawach z zakresu prawa konsumenckiego i oddłużania prawnego. Kancelaria działa kompleksowo oraz proponuje niestandardowe rozwiązania.

www.szantar.pl

UpMenu

Twórcą UpMenu jest łódzka firma Tastysoft. Specjalizuje się w projektowaniu użytecznych systemów i aplikacji, programowaniu, zarządzaniu projektami IT oraz marketingu. UpMenu oferuje wszystko czego potrzebuje restauracja aby skutecznie sprzedawać w Internecie.

www.upmenu.pl

Telewizja Oddłużeniowa

Portal zajmujący się tematyką oddłużania założony przez Patryka Wąsowicza oraz Portal-Dłużnika.pl, ekspertów w tej dziedzinie.

www.telewizja-oddluzeniowa.pl

Stowarzyszenie Sędziów THEMIS

Stowarzyszenie Sędziów THEMIS stawia sobie za podstawowy cel odbudowę zaufania obywateli do sądów i sędziów. Chce to czynić przede wszystkim przez działalność edukacyjną (np. wykłady dla młodzieży w gimnazjach i liceach), odpowiednie wystąpienia medialne oraz współpracę z innymi organizacjami pozarządowymi, samorządami zawodowymi prawników i środowiskami naukowymi przy realizacji różnych programów. Wspólnie z innymi instytucjami i organizacjami chce podjąć działania zmierzające do uświadomienia obywatelom, pod jakimi warunkami możliwe jest uzyskanie w sądzie – w miarę szybko i bez zbędnych kosztów – sprawiedliwego wyroku.

www.themis-sedziowie.eu

Top Detektyw

Biuro detektywistyczne Top Detektyw oferuje usługi dla firm, jak również dla klientów indywidualnych. Długoletnia praktyka i doświadczenie zdobyte w służbach takich jak Policja oraz innych organach ścigania zapewnia pełen profesjonalizm wykonywanych usług.

www.topdetektyw.pl

Top Mecenas

Kancelaria Top Mecenas to zespół doświadczonych prawników, których wieloletnie doświadczenie pozwala na rozwiązanie Państwa problemu w sposób kompleksowy.

www.topmecenas.pl

Salon Fryzjerski u Brzytwy

Salon Fryzjerski tylko dla mężczyzn. Specjalizuje się w tribalach, strzyżeniu brzytwą, stylizacją włosów i brody, czesaniem ślubnym.

www.ubrzytwy.pl

Vektor Sp. z o.o.

Firma ochroniarska zajmująca się ochroną osób i mienia.

www.vektorsystem.pl

Nova Sp.z o.o.

Autoryzowany dealer samochodów Volvo w Łodzi.

www.nova.volvocars-partner.pl

Zakład Drogownictwa i Inżynierii Sp. z o.o.

Zakład Drogownictwa i Inżynierii Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Łodzi.

www.zdii.pl

Zozoni

Butik Zozoni to sklep internetowy skierowany do kobiet. W ofercie posiada codzienne, a jednak gustowne ubrania, które sprawdzą się na spacerze, podczas podróży, a także w pracy. Kompletne stylizacje jak i osobne elementy garderoby dostępne w butiku łączą wygodę z niewymuszoną elegancją.

www.zozoni.pl

P.U. ŻA-BA

Firma ŻA-BA świadczy usługi w zakresie wynajmu i naprawy maszyn budowlanych (głównie hydrauliki siłowej).

www.za-ba.pl