Office 365

Usługa Office 365 to chmurowa usługa subskrypcyjna stanowiąca połączenie najlepszych narzędzi do nowoczesnej pracy. Dzięki połączeniu najlepszych w swojej klasie aplikacji z zaawansowanymi usługami w chmurze usługa Office 365 umożliwia wszystkim tworzenie i udostępnianie zawartości w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Dostępne aplikacje pakietu Office:

 • Outlook

 • Word

 • Excel

 • PowerPoint

 • OneNote

 • Access (tylko komputery PC)

Dostępne usługi:

 • Exchange

 • OneDrive

 • SharePoint

 • Skype dla firm

 • Microsoft Teams

 • Yammer

Współpraca

Każda grupa jest unikatowa, ma własne potrzeby i styl pracy. Usługa Office 365 zapewnia zintegrowane rozwiązanie, pozwalając wszystkim współpracować wydajniej za pomocą czatu zespołu, spotkań online, bezpiecznego współtworzenia i udostępniania plików, grupowej poczty e-mail oraz służbowej sieci społecznościowej.

Zabezpieczenia i zgodność

W rozwiązaniach usługi Office 365 firma Microsoft zapewnia zabezpieczenia i zgodność na zupełnie nowym poziomie. Teraz masz jeszcze większą kontrolę dzięki wbudowanym funkcjom ochrony prywatności, większej przejrzystości i udoskonalonym mechanizmom kontroli użytkowników. Nietrudno dostrzec, dlaczego jest to najbezpieczniejszy pakiet Office w historii.

Analiza

Łatwe w obsłudze narzędzia do monitorowania danych dynamicznych oraz szczegółowych analiz osobistych i organizacyjnych umożliwiają odkrywanie nowych wątków w danych za pomocą jeszcze bardziej interakcyjnych raportów, prostszych pulpitów nawigacyjnych i atrakcyjnych wizualizacji danych.

Mobilność

Usługa Office 365 umożliwia Twoim zespołom sprawną komunikację i wydajną pracą w dowolnym miejscu. Wyświetlaj i edytuj dokumenty w podróży dzięki aplikacjom mobilnym usługi Office 365. Bezpiecznie przeglądaj, współtwórz i udostępniaj pliki w chmurze. Uzyskuj dostęp do zawartości, konwersacji, zadań i harmonogramów na dowolnym urządzeniu.

Praca w zespołach

Usługa Office 365 oferuje elastyczne i znajome narzędzia do współpracy w zespołach na różnych urządzeniach i platformach. Niezależnie od tego, czy pracujesz w trybie online, czy offline, za pomocą komputera, tabletu, czy telefonu, zawsze możesz korzystać z usługi Office 365. Masz kontrolę nad zabezpieczeniami i zgodnością swoich danych dzięki funkcjom ochrony prywatności, transparentności i ulepszonym wbudowanym mechanizmom kontroli użytkowników.

Mamy do wyboru 3 wersje MS Office 365 :

Nazwa
Krótki Opis
Lokalna instalacja
MS Office 365 Business Essentials Aplikacje pakietu Office w wersji online (dostępne przez przeglądarkę bez mozliwośći lokalnej instalacji na komputerze) – dostęp m.in do Word, Excel, Powerpoint oraz Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive, Skype Online. NIE
MS Office 365 Business Aplikacje pakietu Office w wersji online oraz z możliwośćią lokalnej instalacji dostęp m.in do Word, Excel, Powerpoint.

Brak dostępu do usług On-line tj. Exchange Online, SharePoint Online, Skype Online

TAK
MS Office 365 Business Premium Aplikacje pakietu Office w wersji online jak i mozliwość lokalnej instalacji na komputerze – dostęp m.in do Word, Excel, Powerpoint oraz Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive, Skype Online. TAK

Opisane powyżej wersje MS Office 365 sprzedawane są w oparciu o ilość użytkowników.

Każda licencja daje możliwość jednemu użytkownikowi instalacji oprogramowania na 5 urządzanych typu np. komputer czy laptop a także 5 tabletach lub telefonach komórkowych.

Szczegółowe porównanie planów MS Office 365
https://products.office.com/pl-pl/business/compare-office-365-for-business-plans

Warianty

Dodatkowo każdą z powyższych subskrypcji możemy zakupić w trzech rożnych programach licencyjnych:

Wariant 1

Licencje Microsoft OPEN – roczne licencje

Wariant 2

Zakup oparty na licencjonowaniu w modelu CSP w płatnościach miesięcznych.
Brak umowy czasowej dla klienta – możliwość rezygnacji lub zmiany w dowolnej chwili.
Płatność naliczana za każdy jeden dzień.

Wariant 3

Zakup oparty na licencjonowaniu w modelu CSP w płatnościach rocznych.
Brak możliwości wcześniejszej rezygnacji przez klienta.

Uwaga!!!

Sama subskrypcja MS Exchange Online 1 i 2 nie zawiera klienta poczty MS Outlook jest on dostępny tylko w niektórych pakietach MS Office 365.

www.products.office.com